Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Bolton

Följ

IK Bolton

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 08:00

      CAFÈHELG P-2012


      00:00
    • 08:30

      Matcher - spånga F-2013


      11:30
    • 08:45

      Träning P-2018


      09:30
    • 08:45

      Träning F-2018


      09:30
    • 09:00

      Täby HBK (borta) F-2010


      11:00
    • 09:00

      Spånga HK 1 6 mot 6 (borta) F-2013


      11:00
    • 09:00

      Årsta AIK HF Grön 3 (borta) F-2014


      11:00
    • 09:00

      Matcher miniplan F-2014


      12:00
    • 09:00

      Årsta AIK HF Grön 2 4 (hemma) F-2014


      11:00
    • 09:15

      Åkersberga HK 5 mot 5 (borta) P-2013


      11:15
    • 09:30

      Träning P-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2016


      10:30
    • 09:30

      Kungsängens SK - 2 6 mot 6 (hemma) F-2013


      11:30
    • 09:30

      Årsta AIK HF Grön 2 (hemma) F-2014


      11:30
    • 09:30

      Lidingö SK Lag 1 (borta) F-2014


      11:30
    • 09:50

      Djurgårdshof IK Handbollklubb 5 mot 5 (hemma) P-2013


      11:50
    • 10:00

      Lidingö SK Lag 1 (borta) F-2014


      12:00
    • 10:00

      Hammarby IF HF 3 (borta) F-2014


      12:00
    • 10:30

      Träning F-2016


      11:30
    • 10:30

      Spånga HK 1 6 mot 6 (borta) F-2013


      12:30
    • 10:30

      Lidingö SK Lag 2 (hemma) F-2014


      12:30
    • 10:30

      Lidingö SK Lag 2 (borta) F-2014


      12:30
    • 11:00

      Kungsängens SK 1 6 mot 6 (hemma) F-2013


      13:00
    • 11:00

      Djurgårdshof IK Handbollklubb 5 mot 5 (hemma) P-2013


      13:00
    • 11:00

      Lidingö SK Lag 1 (borta) F-2014


      13:00
    • 11:20

      Matcher F-2011


      15:00
    • 11:30

      Träning P-2015


      12:45
    • 11:30

      Hammarby IF HF 3 (borta) F-2014


      13:30
    • 11:30

      Hammarby IF HF 4 (hemma) F-2014


      13:30
    • 11:30

      Hammarby IF HF 4 (hemma) F-2014


      13:30
    • 11:35

      Kista SC 5 mot 5 (hemma) P-2013


      13:35
    • 12:10

      Sannadals SK (hemma) P-2012


      15:30
    • 12:15

      Lidingö SK (borta) F-2011


      14:15
    • 12:45

      Träning F-2013


      14:00
    • 13:40

      Årsta AIK HF 3 (hemma) P-2011


      15:40
    • 13:45

      Tyresö Handboll (hemma) F-2011


      15:45
    • 15:00

      Härnösands HK (borta) Damer


      17:00
    • 15:00

      Älta IF (hemma) P-2012


      17:00
    • 15:45

      Sannadals HK (borta) Bolton 2 Dam Senior C-lag


      17:45
    • 16:00

      HK Aranäs Blå (hemma) F-2009


      18:00
    • 17:40

      GT Söder HK (borta) F16


      19:40
    • 18:00

      INSTÄLLD TRÄNING P-2014


      19:00
    • 18:15

      Täby HBK 2 (hemma) P-2009


      20:15
    • 19:00

      GT Söder HK Blå (borta) F16


      21:00
    • 19:15

      Årsta AIK HF 3 (hemma) F-2010


      21:15
  • 4Sön
    • 00:00

      CAFÈHELG P-2012


      21:00
    • 09:00

      Gimonäs Umeå IF (hemma) F-2009


      11:00
    • 11:30

      Södertälje HK (hemma) P-2010


      13:30
    • 12:00

      Täby HBK (borta) P-2009


      14:00
    • 12:40

      Matcher 5 mot 5 P-2014


      16:10
    • 13:00

      Haninge HK 2 (borta) F-2012


      15:15
    • 13:10

      Westermalms IF HK (borta) P-2010


      15:10
    • 13:20

      Skuru IK 2 (hemma) F-2012


      15:35
    • 14:00

      Eskilstuna Guif 2 (hemma) F-2009


      16:00
    • 14:20

      Huddinge HK (borta) P-2011


      16:20
    • 14:30

      Djurgårdshof IK Vit (hemma) F-2012


      16:30
    • 15:00

      Hammarby IF HF 1 (hemma) P-2010


      17:00
    • 15:00

      Skånela IF (hemma) F-2012


      17:00
    • 15:00

      Se, lära och inspireras av P2010 P-2012


      16:00
    • 16:00

      HK Silwing-Troja (hemma) P-2012


      19:00
    • 16:40

      Tyresö Handboll Gul (hemma) P-2012


      18:40
    • 17:40

      HK Silwing-Troja (hemma) P-2012


      19:40
    • 18:20

      Tyresö Handboll Gul (hemma) P-2012


      20:20
    • 19:15

      Haninge HK (hemma) P16


      21:15
    • 20:40

      Vallentuna HK (hemma) Herrar


      22:40
    • 20:45

      Årsta AIK HF (borta) P16


      22:45
  • 5Mån
    v.6
    • 16:00

      Träning P-2010


      18:15
    • 17:15

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:15

      Träning F-2011


      19:00
    • 17:45

      Träning P16


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      21:00
    • 20:00

      Träning Damer


      22:00
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 08:45

      Träning P-2018


      09:30
    • 08:45

      Träning F-2018


      09:30
    • 09:00

      Hammarby IF HF 1 (borta) F-2009


      11:00
    • 09:30

      Träning P-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2016


      10:30
    • 09:35

      Hammarby IF HF 2 6 mot 6 (borta) P-2013


      12:00
    • 10:05

      Spånga HK Spånga 6 mot 6 (hemma) P-2013


      12:05
    • 10:05

      Tyresö Handboll Röd 6 mot 6 (borta) P-2013


      12:05
    • 10:30

      Träning F-2016


      11:30
    • 10:45

      Gustavsbergs IF HK (hemma) P-2010


      12:45
    • 11:05

      Hammarby IF HF 1 6 mot 6 (borta) P-2013


      13:05
    • 11:15

      INSTÄLLD TRÄNING P-2014


      12:45
    • 11:30

      Träning P-2015


      12:45
    • 11:30

      Träning F-2014


      14:00
    • 11:30

      Träning deluxe - extra lång träning F-2014


      14:00
    • 11:35

      Spånga HK Spånga 6 mot 6 (hemma) P-2013


      13:35
    • 11:50

      Tyresö Handboll Röd 6 mot 6 (hemma) P-2013


      13:50
    • 12:00

      Täby HBK 4 (borta) P-2010


      14:00
    • 12:30

      Träning F-2014


      14:00
    • 12:45

      Träning F-2013


      14:00
    • 14:00

      Skånela IF (borta) P-2010


      16:00
    • 14:05

      IFK Tumba HK (borta) P-2010


      16:05
    • 14:45

      Matcher minihandboll P-2014


      18:15
    • 15:00

      Lagaktivitet F-2013


      17:30
    • 15:20

      Handbollsfestival med matcher F-2015


      18:20
    • 15:20

      Handbollsfestival med matcher P-2015


      18:20
    • 15:35

      Täby HBK (hemma) P-2010


      17:35
    • 17:15

      Åkersberga HK (borta) Herrar


      19:15
  • 11Sön
    • 11:15

      Träning F-2011


      12:45
    • 12:50

      Uppsala HK (borta) F16


      14:50
    • 13:15

      Westermalms IF HK 5 mot 5 (borta) F-2014


      15:15
    • 14:15

      Skuru IK 3 (hemma) F-2009


      16:15
    • 14:15

      Vassunda IF2 5 mot 5 (hemma) F-2014


      16:15
    • 14:45

      Årsta AIK HF 5 mot 5 (hemma) F-2014


      16:45
    • 15:15

      Sannadals SK 2 (hemma) P-2009


      17:15
    • 15:15

      Westermalms IF HK 5 mot 5 (borta) F-2014


      17:15
    • 16:15

      Jakobsbergs GOIF (hemma) P-2009


      18:15
    • 16:20

      HK Cliff (borta) F16


      18:20
    • 18:25

      Skuruiterna HK (borta) Bolton 2 Dam Senior C-lag


      20:25
    • 19:15

      Spånga HK (hemma) Damer


      21:15
  • 12Mån
    v.7
    • 16:00

      Träning P-2010


      18:15
    • 17:15

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:15

      Träning F-2011


      19:00
    • 17:45

      Träning P16


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      21:00
    • 20:00

      Träning Damer


      22:00
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 08:00

      Caféhelg för P2010. P-2010


      00:00
    • 08:45

      Träning P-2018


      09:30
    • 08:45

      Träning F-2018


      09:30
    • 09:30

      Träning P-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2016


      10:30
    • 10:30

      Träning F-2016


      11:30
    • 10:30

      Tyresö Handboll (borta) P-2010


      12:30
    • 11:15

      Träning P-2014


      12:45
    • 11:30

      Träning P-2015


      12:45
    • 11:30

      Matcher storplan P-2014


      14:15
    • 12:00

      Tyresö Handboll 2 (borta) F-2009


      14:00
    • 12:30

      Träning F-2014


      14:00
    • 12:45

      Träning F-2013


      14:00
    • 12:45

      Träning F-2015


      14:00
    • 13:30

      GT Söder HK Vit 3 (borta) P16


      15:30
    • 13:45

      Uppsala HK (borta) Damer


      15:45
    • 14:00

      Träning P-2013


      15:00
    • 15:30

      Bålsta IF (hemma) Herrar


      17:30
    • 15:45

      Träningsmatcher F-2011


      20:15
    • 17:15

      Skogås HK 2 (borta) F-2010


      19:15
    • 18:45

      Vassunda IF (borta) Herrar


      20:45
  • 18Sön
    • 00:00

      Caféhelg för P2010. P-2010


      21:00
    • 09:00

      Hammarby IF HF 2 (hemma) P-2010


      11:00
    • 10:00

      Gustavsbergs IF HK Röd (hemma) F-2010


      12:00
    • 11:00

      Tyresö Handboll (hemma) F-2009


      13:00
    • 12:20

      HK Silwing-Troja (hemma) F16


      14:20
    • 13:40

      IFK Tumba HK 2 (hemma) F16


      15:40
    • 16:20

      Hammarby IF HF 1 (hemma) P16


      18:20
    • 18:00

      Westermalms IF HK (hemma) Bolton 2 Dam Senior C-lag


      20:00
  • 19Mån
    v.8
    • 16:00

      Träning P-2010


      18:15
    • 17:15

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:15

      Träning F-2011


      19:00
    • 17:45

      Träning P16


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      21:00
    • 20:00

      Träning Damer


      22:00
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 11:30

      Årsta AIK HF 3 (hemma) P16


      13:30
    • 15:30

      Tumba HBK (hemma) Damer


      17:30
  • 26Mån
    v.9
    • 16:00

      Träning P-2010


      18:15
    • 17:45

      Träning P16


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      21:00
    • 20:00

      Träning Damer


      22:00
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor